ОКСАНА ЯКІВНА РОМАНІВ


Кандидат географічних наук, доцент

E-mail: oksana-romaniv@ukr.net

Народилася у м.Славута на Хмельниччині.

Закінчила з відзнакою у 1998 році географічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. Навчалася у аспірантурі кафедри економічної та соціальної географії цього ж університету.

У 2003 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук за спеціальністю 11.00.02 – економічна та соціальна географія  на тему „Медико-географічні основи здоров'я дитячого населення (на матеріалах Хмельницької області)” (науковий керівник професор, д.е.н. Шевчук Любов Теодорівна).

У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки підприємства.

Трудову діяльність розпочала у 1998 році у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті на посадах вихователя, вчителя географії, заступника директора з виховної роботи. З вересня 2001 року по вересень 2011 року працювала на кафедрі економіки підприємства Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), з 2011 року - на кафедрі географії і туризму Міжнародного-економіко гуманітарного університету імені академіка С. Дем'янчука (МЕГУ), з жовтня 2015 року по лютий 2017 року  - у Рівненському державному гуманітарному університеті.

З березня 2017 року - доцент кафедри менеджменту і туризму Житомирського державного технологічного університету.

Маю тривалий досвід викладання та навчально-методичні розробки з курсів "Маркетинг в туризмі", "Регіональна cоціально-економічна географія світу", "Географія туризму", "Історія туризму", "Туризмологія", "Методологія географічної науки", "Географія населення з основами демографії",  "Регіональна економіка", "Розміщення продуктивних сил", "Методи і методика суспільно-географічних досліджень",  "ГІС", "Магістерський семінар", "Управління потенціалом підприємства", "Методика викладання географії у вищій школі", "Новітні технології у географічній освіті" та інших.

Член Українського географічного товариства. Автор понад 140 наукових та навчально-методичних  публікацій, присвячених дослідженню економічних, екологічних, соціальних та медико-географічних аспектів розвитку регіонів України.

Наукові інтереси – соціальна та медична географія, туризмологія, і зокрема - медичний туризм, дослідження економічного потенціалу та конкурентоспроможності регіонів, сучасні зарубіжні та вітчизняні концепції регіонального розвитку, геомаркетинг.

Профіль на Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=ILU4S4MAAAAJ&hl=uk

ORCID ID orcid.org/0000-0002-2870-1322

Для зв'язку зі мною перегляньте перелік моїх контактів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Roland Creation Studio